Unenägude tähendused

Unenägude maailm on põnev ja müstiline. Unenägude tähendused ei jää millegi poolest alla, sest neid analüüsima asudes võid leida nii mõndagi üllatuslikku aga saada ka kinnitust juba tuttavatele teadmistele. Vaatame kolme levinud näidet ja mis võiksid olla selliste unenägude tähendused.

Unenäos petmine

Osaliselt liigitub truudusetuse unes nägemine suisa õudusunenägude sekka, sest see võib tõesti ära ehmatada. Mõnikord on unenäos kogetav sedavõrd reaalne, et oled ka ärgates armsama peale pahane. Võta ette, tee unenägude tähendused endale selgeks ja on ka päris elu hulga rahulikum.

Kui näed, et sind petetakse, siis tõenäoliselt oled ebakindel ja kardad, et see võib reaalsuses juhtuda. Kui aga sina ise petad, on unenägude tähendus peidus kordades, kus oled midagi rumalat korda saatnud, mis ei pruugi ilmtingimata olla truudusetus. Võib-olla vajad lihtsalt meeldetuletust, et teinekord on vaja enne mõelda ja siis öelda?

Tagasi kooli

Kooliga seotud unenägude tähendused sõltuvad sellest, mis kooliastmest juttu tuleb. Algklassielu nägemine tähendab, et probleemide lahendamiseks on vaja usaldada oma kõhutunnet ja kasutada kõige lihtsamaid lähenemisi. Põhikooli ja gümnaasiumi unes külastamine julgustab teistelt abi küsima, samas kui ülikooliunenäod vihjavad, et ehk peaksid sa ise võtma mentori ja õpetaja rolli?

Lendavate unenägude tähendus

Lendamine pakub vabadust, mille sarnast on keeruline päris maailmas kogeda. Seetõttu pole üllatav, et sujuvalt läbi õhu lauglemine sümboliseerib optimismi ning uusi algusi. On sul aga probleeme õhus püsimisega, pead ärgates enda ümber ringi vaatama – kes hoiab sind tagasi ja takistab sul saavutamast oma täielikku potentsiaali?

Aga mida teevad unenäopüüdjad?

Unenägude püüdja tähendus saab selgemaks, kui vaadata põlisameeriklaste kultuuri, sest just sealt on need pärit. Neid kasutatakse kaitse eesmärgil, sooviga tagada rahulik ja hea uni. Seetõttu olid need eriti levinud beebide ja üldiselt laste magamisasemete kohal.

Kuigi unenäopüüdjaid võib teha kõiksugu materjalidest, siis algne disain pole kindlasti juhuslik. Võrk püüab kinni kõik halvad unenäod, head unenäod pääsevad aga võrgust läbi ning langevad mööda sulgi magajani.

Loe täpsemalt:
Karu unenäos
Hambad unenäos
Kass unenäos
Surm unenäos
Surnud inimene unenäos
Madu unenäos
Veri unenäos
Põgenemine unenäos
Tulekahju unenäos