Kass unenäos – unenägude seletaja

Kassid on ühed populaarseimad lemmikloomad ja seda üle kogu maailma. Ei ole vast üllatav, et kass unenäos on sage külaline. Mida ta aga sümboliseerib? Loeb, mis värvi ja kui vana ta on, aga ka see, mida kass unenäos teeb.

Mida ütleb unenägude seletaja kass kui sümbol üldiselt viitab naisele või tüdrukule, aga veelgi täpsemalt just naisenergiale. Kassi vanus omakorda on vihjeks naise/tüdruku vanuse kohta. Kassipoeg viitab näiteks lapsele, aga ka kasvamisele, elus iseseisvuse kogumisele.

kass unenäos
Unenägude seletaja – kass

Valge või must kass unenägude seletaja

Must kass unenäos on pikalt olnud ebausu sümboliks. Unenägude seletaja must kass tähendab võimalikku hädaohtu sõprade poolt. Kuula, mida su sisetunne sulle ütleb ja usalda seda. Unenägude seletaja valge kass vihjab sellele, et on vaja meelitamisest hoiduda.

Kuidas on valge ja musta kassi vahepealse lahendusega ehk hall kass? Selline kass on meeldetuletuseks, et sul on vaja himudest ja ihadest hoiduda. Olemas on veel ka punast värvi kassid, ent mida tähendab punane kass unenäos? Selline kass sümboliseerib mõne olukorra või suhte lõppu, ehk oskad selleks valmis olla.

Mida kass unenäos teeb?

Omavahel kiskuvad kassid hoiatavad sõprade poolt tekkiva riiu poolt. Ka metskasside unes nägemine tähendab metsikust, tüli ja riidu. Kui aga näed kasse mängimas, ole valmis tühjadeks juttudeks. Ära lase neil oma aega kulutada.

Kassid magavad nii päris elus kui unenäos. Kass ei suuda ju keerulises olukorras lõõgastuda ja magada, ehk magav kass on viide sellele et sul on elus käsil positiivne eluperiood. Sa oled rahulik ning õnnelik. Ka nurruv kass on sama tähendusega.

Unenägude seletaja surnud kass

Surnud kass on surnud suhe. Kas suhe, mis on juba kadunud ja kaotsi läinud või siis suhe, millel oleks aeg lõppeda. Igal juhul pead olema valmis kaotuseks. Olgu see nii valus, kui tahes, pikas plaanis on see sinu jaoks vajalik.