Madu unenäos – unenägude seletaja

Madu on üks maailma vanemaid sümboleid. On väheseid kultuure, kus maol ei oleks ühtegi sümbolit. Ja tihtipeale need tähendused kattuvad. Ka unenäomaailmast väljaspool on madu olnud kurjuse, salalikkuse ning isegi õeluse sümbol.

Unenägudes sümboliseerib madu kurja inimest. Sisisev madu vihjab kuulujuttudele, kus sina oled keskpunktiks ja mitte just positiivses valguses. Unenägude seletaja madu hammustab ehk juhtud maolt nõelata saada, kuulutab see suurt õnnetust ja häda. Pööra tähelepanu oma tervisele, ka vaimsele tervisele!

Madu unenäos kui hea enne

On aga üks unenägu, kus madu on positiivne sümbol – kui madu vahetab nahka. See sümboliseerib tervenemist, taassündi, hea õnne saabumist ning muutusi.

Pööra siin tähelepanu sellele, et madu ja uss ei ole siiski sünonüümid. Vihmaussi unes nägemine tähendab hoopis õnne ja kasu. Nende tapmine aga on tühja töö tegemine. Ja peaksid vaatama, ehk teed ka päris elus tühja tööd, millest pole mingit kasu ja kus raiskad vaid aega.

unenägude seletaja madu hammustab
Unenägude seletaja – madu

Millisest maost on juttu?

·       Lõgismadu – ka looduses on lõgismadu tuntud oma valjuhäälse hoiatuse poolest. Unenäos on see seega vihje, et usaldaksid oma kõhutunnet!

·      Rästik – sa kardad, et keegi võib sind päris elus „salvata“. Mõtle, kes see võiks olla ja proovi salvamist ennetada!

·       Kuningboa – boamaod kägistavad oma saagi surnuks ehk tema unenäos nägemine võib tähendada, et keegi mõjub sulle lämmatavalt või piiravalt.

·       Tripimadu – tegu on ohutu maoga. Kui sa näed unes just seda madu, tähendab see, et keegi, kes algul on jätnud ohtliku mulje, on tegelikult ohutu

·       Mürkmadu – su elus on keegi, kelle tegevus on põhjustanud kibestumist.