Õudusunenäod ja halvad unenäod

On unenäod, millest on lausa kahju üles ärgata ning kui ka virgud, jääb helge tunne sinuga terveks päevaks. Kindlasti meenub sulle mõni, kus said aega veeta lähedasega, keda enam pole või külastada kohti, kuhu enam ei satu. Ent nende meeldivate unenägude kõrval on olemas ka õudusunenäod ja halvad unenäod. Neid analüüsides on võimalik õudusunenägude pidev nägemine lõpetada.

Tavalised hirmud unenägudes

Õudusunenäod kasutavad tihtipeale samu hirme ja motiive, mis meil on igapäevaelus. Nii täiskasvanu kui lapse õudusunenäod võivad seda märgata. Kes eelistab roomajatest eemale hoida, kes pelgab putukaid ning kes soovib pimedust vältida. Ent mida võiksid tähendada õudusunenäod, kus kohtud nende hirmudega?

Usside ja madude nägemine vihjab sellele, et puutud kas praegu või lähitulevikus kokku ähvardava mehega. Ämblikud räägivad aga sellest, et tunned end mahajäetu või üksildasena. Eriti tähelepanelik tuleb olla siis, kui näed võrku kuduvat ämblikku – järelikult proovitakse sinuga manipuleerida.

Loe täpsemalt:
Karu unenäos
Surm unenäos
Surnud inimene unenäos
Madu unenäos
Veri unenäos
Põgenemine unenäos
Tulekahju unenäos

Unenäos suremine

Uppumine on tugev sümbol, et surud oma tundeid ja ratsionaalset mõtlemist alla ning lubad võimust võtta kontrollimatutel emotsioonidel. Kui sind aga tulistatakse, siis proovi meelde jätta, kes relva hoidis – sama inimesega on järelikult teravad erimeelsused, mis tuleks kiiremas korras lahendada.

Mõnikord võid unenäos jõuda surmale hirmutavalt lähedale, ent siiski eluga pääseda. Kui aga näedki iseenda surma, siis see unenäoelu lõppemine viitab millegi lõppemisele päris elus: suhte purunemine, töö kaotamine või üldiselt mõne eluetapi lõpuni jõudmine. Suuri muutusi ennustavad ka maailmalõpu stsenaariumiga õudusunenäod.

Justkui oleksid ärkvel, aga…

On kaks õudusunenägu, mis kohutavad kõige julgemaidki. Tõelised luupainajad unenäos. Esiteks õudusunenäod, kus karjud justkui täiest kõrist, ent huulilt ei tule piuksugi, keegi ei kuule. See unenägu on märguanne, et tunned frustratsiooni, sest sind ja su arvamust ei peeta oluliseks.

Teiseks aga unehalvatus. Sa justkui ärkad üles, ent ei saa isegi väikest sõrme liigutada. Selliselt voodis lamamine ajab ihukarvad püsti ning rikub ülejäänud öö une. Unehalvatuse vältimiseks pead päris elus tegelema olukorraga, mille lahendamine tundub algul võimatu. Kui muidu ei saa, tuleb kasvõi keegi appi kutsuda.